O Nas

Renomat, producent frontówlistwpilastrów meblowych

Witamy na stronie internetowej producenta frontów meblowych Renomat. Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą, która zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem i lakierowaniem frontów meblowych. Renomat powstał z pasji i hobbistycznego zacięcia do odnawiania mebli.

PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Dzięki temu możemy tworzyć z pasją i zaangażowaniem, a praca sprawia nam ogromną przyjemność. Ukierunkowanie tylko na renowację mebli i produkcję frontów meblowych sprawia, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i poświęcamy jej maksimum naszego czasu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oprócz tego, że oferujemy produkty najwyższej jakości, a wszelkie prace renowacyjne wykonujemy z wielką dokładnością, chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania w zakresie frontów meblowych, a także odnawiania mebli.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Starannie realizowane przez nasz zespół zlecenia cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrą renomą. A wszystko, dlatego że każdego klienta traktujemy indywidualnie.
0
+
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0
Dużych projektów
0
Odnowionych mebli

Nasza Oferta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty frontów meblowych oraz renowacji mebli. Proponujemy Państwu fronty kuchenne lakierowane, w połysku, macie lub półmacie oraz patynie. Do tego blaty kuchenne i oczywiście fronty do mebli łazienkowych, salonowych i innych.

Pochodzimy z miasta Banie i działamy na terenie całego zachodniopomorskiego, a także dojeżdżamy do klienta w promieniu 150 km. Istnieje również możliwość wysyłki na terenie całego kraju!

Oferujemy fronty do mebli lakierowane w macie, półmacie, połysku, patynowane – korzystamy najczęściej ze wzornika ICA, RAL, NCS. Dajemy również możliwość bejcowania i lakierowania elementów fornirowanych.

Wykonujemy fronty do większych projektów takich jak hotele, kompleksy wypoczynkowe, apartamenty, biurowce, elementy wyposażenia jachtów itd

Sprawdź naszą ofertę – katalog wzorów oraz warunki gwarancji!

Renowacja Mebli

✔ renowacja wszystkich rodzajów mebli
✔ naprawa uszkodzonych elementów
✔ dorabianie brakujących elementów
✔ naprawy mechanizmów
✔ tapicerowanie
✔ szpachlowanie ubytków
✔ usuwanie starych powłok lakieru
✔ zabezpieczanie przed uszkodzeniami
✔ bejcowanie
✔ lakierowanie
✔ woskowanie

Dbamy o Wielkopolski Park Narodowy

Dzięki firmie Renomat co roku sadzimy 100 drzew na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, co pozwoli skompensować emisję dwutlenku węgla na poziomie 7,5 tony i zalicza się do projektu CZAS NA LAS. W dzisiejszym klimacie pełnym zmian, młode rośliny nie mają lekko i często giną z powodu suszy. Ostatnie dwa lata były ciężkim okresem dla Wielkopolskiego Parku Narodowego i niektóre wcześniejsze nasadzenia częściowo nie przetrwały. Dlatego też trzeba działać w kierunku minimalizowania strat. Nasadzenie ma na celu uzupełnienie uschniętych z powodu suszy sadzonek, w głównej mierze dębu szypułkowego oraz jednostkowo czereśni ptasiej, głogu, róży, tarniny, wiązu i klonu polnego. Uzupełnione sadzonki pozwolą na wyrównany wzrost uprawy, wcześniejsze zacienienie międzyrzędzi, a co się z tym wiąże, mniejszy wzrost roślin zagłuszających wzrost drzewek. Zalesienie gruntu porolnego ma na celu powrót terenu do czasów sprzed karczowania, wzbogacając uprawy w różnorodne gatunki drzew i krzewów, powodujące migrację świata zwierząt na zdegradowany wcześniej teren. Powrót zwierząt, zarówno owadów, jak i ptaków, będzie w późniejszym okresie owocował powrotem roślin zielnych na ich dawne siedliska.

Czas na Las w Górach Stołowych

Powstały w 1993 roku Narodowy Park Gór Stołowych stale narażony jest na masowe pojawianie się kornika drukarza w lasach. Ten gatunek chrząszcza w Polsce żywi się głównie świerkiem pospolitym. Drzewa zdrowe atakowane są sporadycznie, wyjątkiem są jednak lasy przekształcone gospodarczo, zwłaszcza sztuczne monokultury świerka. Park Narodowy Gór Stołowych charakteryzuje się dominacją sztucznego drzewostanu świerkowego, powstałego w wyniku wcześniejszej działalności człowieka. Powoduje to częstą gradację kornika w tych lasach. Na wylesionych w wyniku działania kornika obszarach, sadzi się gatunki zgodne z warunkami siedliska, m.in. buka, jodłę, jawor i jesion.

W lasach Narodowego Parku Gór Stołowych można spotkać typowe leśne gatunki zwierząt, takie jak jelenie, sarny, dziki, jednak ciekawsza jest awifauna. W Parku spotkać można rzadkie gatunki sów takie jak puchacz sóweczka czy włochatka, a także bociana czarnego,czy jarząbka.

Serdeczne podziękowania dla firmy Renomat za chęć działania na rzecz klimatu i kolejne 100 buków na terenie PNGS!