Gdzie zamówić fronty kuchenne w Gorzowie Wielkopolskim? Sprawdź firmę Renomat Banie.

Gdzie zamówić fronty kuchenne w Gorzowie Wielkopolskim? Sprawdź firmę Renomat Banie.

Wybór frontów kuchennych jest niezwykle istotny nie tylko przez ich wpływ na estetykę kuchni, ale również duże znaczenie względem samej trwałości i komfortu używania. W przypadku osób szukających kuchni na wymiar oraz frontów kuchennych w Gorzowie Wielkopolskim ciekawym wyborem może być oferta frontów meblowych, w tym kuchennych od firmy Renomat.

Gorzów Wielkopolski to miasto, którego populacja wynosi obecnie nieco ponad 120 tysięcy osób. W tej wielkości mieście, z pewnością znajdziemy wiele salonów i sklepów z gotowymi kuchniami, jak i firm, które specjalizują się w projektowaniu i montażu kuchni na wymiar. Tu z pewnością, część osób będzie chciała otrzymać ofertę, która spełni ich oczekiwania pod względem wysokiej jakości, jak i dobrej ceny za montaż i wykonanie. Dlatego też firma Renomat, która znajduje się niecałe trzydzieści minut od Gorzowa Wielkopolskiego, będzie bardzo dobrym wyborem zarówno dla mieszkańców samego miasta, jak i osób z Myśliborza, Pyrzyc, Kostrzyna nad Odrą, Stargardu, oraz Gryfina, które planują zamówienie kuchni na wymiar lub nowych frontów kuchennych do już istniejącej zabudowy kuchennej.

Fronty kuchenne — kuchnia na wymiar w Gorzowie Wielkopolskim

Fronty kuchenne to elementy, które nadają charakter kuchni i w dużej mierze wpływają na jej trwałość. W zależności od rodzaju wykończenia możemy mieć fronty drewniane, lakierowane, fornirowe oraz wykonane z płyty PDF i pokryte PCV. Rodzaj wykończenia frontów kuchennych zależy w głównej mierze od naszego poczucia estetyki, budżetu, jakim dysponujemy oraz przeznaczenia kuchni.

W przypadku kuchni na wymiar, mamy bardzo często podział na kuchnie robione do mieszkań, które są przygotowane na najem długoterminowy, jak i kuchnie na wymiar, które są zamawiane przez właścicieli mieszkań na ich własne potrzeby. Każdy rodzaj kuchni powinien spełniać podstawowe założenia funkcjonalne oraz jakościowe, ponieważ elementy wykończenia nie są tak często zmieniane, jak ma to miejsce w przypadku innych pomieszczeń.

Fronty frezowane — jak wybrać odpowiednie wykończenie mebli?

Zamówienie samych frontów meblowych do istniejącej kuchni to popularny, szybki i stosunkowo tani sposób na odnowienie już istniejącej kuchni. Decydując się na nowe fronty kuchenne, możemy wybrać fronty, których zewnętrzna powierzchnia będzie wykończona frezem. Tu w zależności od rodzaju skomplikowania samego frezu są dostępne różne rodzaje wykończenia powierzchni. Popularnym rodzajem wykończenia frontów frezowanych jest laminowanie ich folią o matowej powierzchni, która nadaje im dużej estetyki oraz pozwala zachować całość w czystości przez wiele lat. Warto zaznaczyć, że matowa powierzchnia wykończenia frontów kuchennych jest zdecydowanie łatwiejsza do utrzymania czystości niż ma to miejsce w przypadku frontów lakierowanych na połysk, gdzie nawet niewielkie zabrudzenia czy same odciski dłoni są od razu widoczne na ich powierzchni.

Firma Renomat w swojej ofercie ma pięć zestawów frontów frezowanych, które zostały podzielone na stopień złożoności samego wzoru. Daje nam to łącznie ponad trzydzieści gotowych wzorów wykończenia frontów meblowych, z których wszystkie warianty możemy pokryć folią matową, a wybrane modele również folią o wysokim połysku. Oprócz samego rodzaju frezu, mamy do wyboru również blisko siedemdziesiąt wariantów kolorystycznych folii PVC, która jest odporna na promieniowanie słoneczne.

Decydując się na wykończenie folią PVC, możemy wybierać zarówno jednokolorowe wykończenie, jak i folię ze strukturą emitującą wykończenie drewnem czy marmurem. Tu wszystko zależy przede wszystkim od naszej wyobraźni i projektu kuchni, jaką chcemy mieć w nowym domu czy mieszkaniu.

Bez względu jednak na to, czy szukasz kuchni na wymiar w Gorzowie Wielkopolski, czy chcesz wymienić same fronty meblowe, sprawdź koniecznie ofertę firmy, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji frontów meblowych na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Dzięki temu zyskasz pewność o wyborze wysokiej jakości wykończenia mebli kuchennych.

Share this post